Cosima Borawska to marka produkująca akcesoria oraz biżuterię do włosów zrodzona z miłości do mody i krawiectwa haute couture. Wszystkie produkty oferowane przez firmę są tworzone ręcznie z najwyższej jakości materiałów, które zachwycają doskonale dopasowanymi kolorami i wytrzymałością niezbędną każdego dnia. Charakterystyczne wzory i fantastyczne połączenia kolorów zapewniły marce stałą obecność w najlepszych magazynach modowych i na okładkach najpopularniejszych tytułów prasowych. Dodatki doskonale podkreślą nietuzinkowy styl, a florystyczne motywy dodadzą ci świeżości, delikatności i wiosennego wyrazu każdego dnia.

Cosima Borawska jest projektantką o włoskich korzeniach.
Ukończyła wydziały mody i projektowania w renomowanym Instituto di Moda Burgo w Mediolanie oraz w L’Ecole Lesage w Paryżu gdzie studiowała m.in. haft artystyczny haute-couture.

Sygnowana jej nazwiskiem marka powstała z miłości do mody w jej najbardziej praktycznym i unikatowym sensie – z miłości do tworzenia niepowtarzalnych wzorów, pracy z materiałami, tkaninami i z zamiłowania do piękna rzemiosła.

 

Photo: Andzia Moes